Rai Premium Tekirova
Menü
REZERVASYON SİZİ ARAYALIM WHATSAPP

For Kids

Rai Premium’da çocukları tatil boyunca eğlenebilecekleri neşeli dakikalar bekliyor. Kids Club'de, farklı yaş gruplarına uzman personel gözetiminde gün boyu aktivite ve eğlence olanakları'nın yanısıra Aquapark'da çocuklar için Underwater temalı çocuk aquaparkı, sahilde çocuklar için park ve gündüz-gece çeşitli eğlencelerle çocukları aktif bir tatil bekliyor.

Kids Club

Bir yandan tatilde bir parça huzur ve kendinize vakit ayırmak diğer yandan da çocuklarınızın profesyonel personelimiz ile harika zaman geçirmesini mi istiyorsunuz? Rai Premium Kids Club 4-12 yaş arası çocuklarınız gün boyu süren etkinliklerde eğlenirken öğrenir, öğrenirken eğlenirler. Çocukların yaş gruplarına göre ayrıldığı, uyuma odalarından top havuzuna, film gösterilerinden toplu oyunlara kadar, bölgedeki en geniş ve en güvenli mini club. Profesyonel ekibimiz gün boyu çocuklarınızla birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerle vakit geçirirken, siz de tatilinizi doyasıya yaşayacaksınız.

Devamı

Kids Fest


Enerji dolu bu festival, küçük misafirlerimize heyecan ve pozitif enerjiyi aynı anda sunuyor. Festival konvoyunda çocuklar, Disney karakterleri, palyaçolar, robotlar ve peri masalı kahramanları ile birlikte unutulmaz bir eğlence yaşayacak.
Hem küçük misafirlerimiz hem de aileleri, gün boyunca keyifli ve eğlenceli aktiviteleri beraber yaparak bu keyifli festivalin tadını çıkarıyor. Festival alanındaki farklı sahnelerde şovlar, sihir gösterileri ve daha birçok özel gösteri, festival boyunca misafirlerimizin, çocukları ile doyasıya vakit geçirmesini sağlayacak.

Beach Kids Park

Sahilde bulunan Kids Playground alanımız gölgeli olup, ailelerin gözetiminde minik misafirlerimizin aktivite yapmaları için yapılmıştır.

Kids Aquapark

Çocuklara suda keyifli anlar yaşatacak aquaparkımızda en yükseği 7 mt yüksekliğinde olan toplam 14 kaydırak bulunmaktadır..Underwater temalı çocuk aquaparkımız , günümüzde çocuk animasyonlarında son trend olan İnteraktif Su Oyun Kuleleri (aquatowers) ile çocukların eğlenmeye doyamayacağı bir parkurdur. Kaydıraklar, fıskiyeler, kovalar, su tabancaları, şelaleler, spray toylar ve daha birçok su eğlencesinden ya da bunların bir kaçının bir araya gelmesinden oluşan parkurumuz, havuzların içinde bir araya getirdiğimiz interaktif su oyun grupları ile eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağlayacak.